درباره ما

ما خیابونی هستیم..

خیابونی یک فروشگاه آنلاین برای تمام کسانی ست که میخواهند برند های با کیفت ایرانی و استایل های جذاب و تکرار نشدنی خیابونی را امتحان کنند همچنین مرجعی کامل برای ورزش های اکستریم در ایران

همچنین خیابونی یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد های ورزشی فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

اطلاعات مربوط به رویداد ، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار که برگزار می‌کنید را به راحتی در خیابونی در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مهمانانی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌اند، محتوا تولید کنید و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید و اداره کنید.

به چندین هزار برگزارکننده‌ی دیگر بپیوندید و یکی از رویدادهای موفق در حوزه‌های ورزشی باشید.

اگر برگزارکننده نیستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی‌تان را قوی‌تر کنید، یاد بگیرید، پیش‌رفت کنید و…

لیست بزرگ و متنوع از رویدادهای موجود در خیابونی، به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی به دنبال علایق‌تان بروید و در هر رویدادی که می‌خواهید ثبت نام کنید.

چه برگزارکننده‌ی رویداد باشید و چه بخواهید در یکی از رویدادهای متنوعی شرکت کنید که از خدمات اخیابونی استفاده می‌کنند، شما عضوی از خانواده‌ی بزرگ خیابونی ها هستید و نظرتان برای ما مهم است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و انتقال نظرتان، با ما تماس بگیرید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید